• Vyhrali sme animačnú súťaž

• Vianočný vinš

Prajeme všetkým:

VESELÉ VIANOCE a ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2015

Ďakujeme za Vašu priazeň a spoluprácu :))

(kliknite na obrázok)

• VOLEJBAL o putovný pohár riaditeľky školy 2014

• Výtvarno-literárna suťaž

• EURÓPSKY DEŇ JAZYKOV:
    26. 9. 2013

Znalosť cudzích jazykov uľahčuje život pri cestovaní, otvára mysle, ako aj nové pracovné príležitosti, a tak prispieva k porozumeniu medzi ľuďmi. Dnes možno viac ako kedykoľvek predtým platí stará múdrosť „Koľko jazykov vieš, toľkokrát si človekom“.

• Týždeň s netopiermi

video z akcie

- film - dokument

- výstava

- zaujímavosti

- origami

- aktivity

- plagáty

- knihy

- žiacke práce

- prezentácie

• RTVS 2 Relácia AMBULANCIA

11. júna 2013 na RTVS 2 bola odvisielaná relácia

AMBULANCIA o  diagnostike a liečbe v ŠUDTARCH,

pozrieť si ju môžete vo videoarchíve rtvs,

kliknutím na ikonu:

• Na snehu, na ľade - v bezpečí, v pohode

Dopolunie 15.01.2013 strávilo päť štvorčlenných tímov pri veselých súťažich na snehu: - štafetové sákovanie, lyžovanie, transport raneného na "nosidlách", preťahovanie lanom, "plávanie" v snehu. Po súťažiach žiaci videli ukážku poskytovania prvej pomoci pri rôznych poranenicha a na záver si pozreli video o zásadach správania sa na svahu. Akciu sme ukončili v kinosále veselou rozprávkou o Máši a medveďovi. Fotky a výsledky z akcie nájdete na facebookovej stránke našej školy.

• Volejbal

Na školskom facebooku si môžete pozrieť ako dopadol obnovený tradičný volejbalový turnaj učitelia vs. žiaci.

• Aktivity pre mamičky s deťmi

Milé mamičky, milé deti,

v stredu 8.2.2012 organizujeme športovo - kreatívne poobedné aktivity. Sledujte plagáty na oddelení.

Ak sa vám niektorá z ponúkaných aktivít zapáči a radi by ste sa pridali, je to jednoduché: stačí sa prihlásiť na recepcii.

Tešíme sa na vas.

• Vznik tejto www stránky
    19. 2. 2011

Na stránke našej školy nájdete množstvo rôznych funkcií a zaujímavostí.

• Nová interaktívna tabuľa.

Vyučovací proces modernizujeme aj v našej škole. Okrem počítačov, ktoré žiaci pri vyučovaní používajú pribudla do počítačovej učebne moderná interaktívna tabuľa.